• 3.jpg
  • 2.jpg

Wróżka na wesele

Wróżka Rita Luna - Numerolog Warszawa

 Wróżka na wesele, wieczory panieńskie i inne okazje

Witam Państwa Bardzo Serdecznie ;)))

Magia naszych "osobistych liczb" - data i godzina urodzenia - jest jak wiadomo od tysiącleci bardzo zagadkową sprawą. Dużo czasu zajęło mi zgłębianie tego tematu -  interpretowanie układów i zależności między liczbami oraz odnoszenie ich do obecnego czasu.

Podczas naszego spotkania postaramy się wspólnie odkryć co Państwa indywidualne liczby próbują nam powiedzieć i w jakim miejscu życia Państwo się właśnie znajdują.

Zobaczymy również co Karty Anielskie - czyli Państwa Anioł Stróż chce Państwu przekazać za moim pośrednictwem.

Sesja trwa od 2 do 3 godzin z 20 min przerwą. Wróżenie dla każdej osoby trwa ok. 10 min, gdyż zazwyczaj ustawia się długa kolejka chętnych do odkrywania tajemnic przyszłości.

Poproszę o zapewnienie niedużego stolika dwóch krzesełek oraz spokojnego miejsca.
Proszę również o zapewnienie napoi i ciepłego dania.

Cena spotkania z wróżką  800-1000 pln w zależności od terminu i godzin plus dojazd od 100 pln na terenie Warszawy.  Dalsze dojazdy ustalane indywidualnie na terenie województwa Mazowieckiego i pobliskich. Jeśli dojazd jest daleki - konieczne jest zapewnienie noclegu.
 
 
Proponuję Państwu możliwość przeprowadzenia świetnej animacji weselnej pod tytułem "Karawana", w której bierze udział 9 osób ucharakteryzowanych w efektowne stroje arabskie. Zabawa trwa od 10- 20 min w zależności od Państwa oczekiwać i reaktywności bawiących się jest bardzo zabawna i dynamiczna.
W cenie animacji jest również możliwość zrobienia mini sesji zdjęciowej w pięknych arabskich strojach.
Koszt 500 pln 

Jeśli Państwo chcieliby z ramach kolejnej atrakcji przekonać się że węże wcale nie są obślizgłe i klejące tylko suche i bardzo przyjemne w dotyku, to na specjalne życzenie mogę zabrać naszego domowego pupila pięknego małego węża czerwono - biało - czarnego dusiciela. Pamiątkowe zdjęcia z wężem na rękach lub wężowym naszyjnikiem robią prawdziwą furorę wśród gości  ; ))) Wąż żywi się małymi gryzoniami i nie jest w stanie nikogo ugryźć ani udusić. Nasze dzieci traktują go jak inne dzieci chomika - aczkolwiek chomiki gryzą, a nasz wąż przez 10 lat nikogo nigdy nie ugryzł ; ))) Wąż pracuje również przy pokonywaniu traum związanych z gadami. Dodatkowy koszt 300 pln
Animacja Karawana i spotkanie z wężem  jest możliwa  tylko z numerologią.

Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu wróżenia na e - mail     ritaluna.onet.pl
Poproszę o wysłanie sms z podaniem daty i adresu oraz godziny o której mogę oddzwonić na numer tel   727 400 300  - oddzwonię.

Wraz z uśmiechem wysyłam do Państwa pozytywną energię i do zobaczenia ; )))
 
Wróżka Rita Luna

Napisz do nas

Twój email:
Imię i nazwisko / nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Wiadomość: