• 3.jpg
  • 2.jpg

Pokazy tańca

Wesele to przede wszystkim tańce hulańce do białego rana !!!

Właśnie dlatego tancerki przygotowały dla Państwa wspaniałe profesjonalne pokazy tańca w kilku bardzo spektakularnych strojach i choreografiach.

Każdy pokaz to 2 lub 3 wejścia po ok. 3 - 4  minuty w zależności od Państwa oczekiwań i programu wesela. Po każdym wejściu proponujemy naukę tańca, śmieszną animację lub konkurs.

Taniec brzucha - orientalny i mistyczny obfitujący z użyciem rekwizytów takich jak skrzydła Izis czy zwiewne chusty i kolorowe wachlarze.

Taniec salsa - bardzo dynamiczny i kolorowy w prost z festiwalu w Rio de Janeiro. Przepiękne pióropusze tancerek i kolorowe boa będą niezapomniane przez wszystkich gości

Taniec hula hula - rodem z tysiąca rozpalonych słońcem wysp. Tancerki ozdobione kwiatami i strojami słomkowymi zakołyszą biodrami w rytm muzyki wprawiając wszystkich gości w taneczny nastrój

Taniec can can - falbaniaste suknie będą wirowały w rytm can cana przepiękne tancerki wraz z gośćmi odtańczą popisowy numer jak w saloonie za czasów dzikiego zachodu.

Taniec jazzowy - romantyczny taniec w parze zachęci wszystkich gości do wspólnej nauki kroków podstawowych oraz bawienia się muzyką.

Taniec dworski - wspaniałe damy w epokowych strojach wprawią w zachwyt wszystkich gości. Stylowa muzyka urzecze klimatem dworskim i nieco na wesoło przeniesie nas w czasy świetności Królewskiego Dworu.

Pokazy tańca w połączeniu w animacjami na wesoło są niepowtarzalną atrakcją weselną i nie tylko - taniec jest wspaniałym widowiskiem na każdą okazję.Pokaz tańca ofiarowany w prezencie z całą pewnością będzie najoryginalniejszym prezentem dla Pary Młodej.

 

Napisz do nas

Twój email:
Imię i nazwisko / nazwa firmy:
Telefon kontaktowy:
Wiadomość: